Çam Evi

PAN URLA KİRALIK AĞAÇ EV / ÇAM EVİ 

İzmir’in tatil gözdesi Urla’nın muhteşem doğasına sahip Zeytinler köyü merkezine 7 km mesafede bulunan konaklama yerleşkemiz 3000 m² bahçe alanına sahiptir. Çam ve zeytin ağaçlarının içerisinde bulunan kiralık ağaç evimiz olan zeytin evi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Doğal ağaç malzemesinden imal edilmiş olan zeytin evimiz, içerisine girdiğiniz andan itibaren müthiş ahşap kokusuyla sizi karşılar. 

Kuş sesleri eşliğinde şehirden ve kalabalıklardan uzak doğayla baş başa kalabileceğiniz çam evimiz misafirlerine keyifli anlar yaşayabilecekleri harika bir teras kullanım alanı sağlar. Engin doğa manzarasına bakan çam evinin geniş balkonunda ister tek başınıza ister sevdiklerinizle keyifli, huzurlu ve dingin anlar yaşama imkanını yakalayın.

Tüm villa (ağaç ev) ve bahçe alanı misafirlerimizin kullanımına açıktır. Kiralık ağaç evlerimizde misafirlerimiz tüm villanın kullanımını kiralamaktadır. Mutfak eşyaları, elektronik eşyalar ve mobilyalar ağaç villa evlerimizin içerisinde eksiksiz olarak mevcuttur. Kiraladığınız ağaç evinize ulaşım sadece şahsi aracınız ile mümkündür.

Pan Urla Kiralık Ağaç Villa Evlerimize Ulaşım Sadece Şahsi Araçlarınız İle Mümkündür

KİRALIK AĞAÇ EVLER VE KONAKLAMA FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

TEKLİF AL

 

DOĞAYLA İÇ İÇE, TERTEMİZ BİR HAVA VE MİS GİBİ AĞAÇ KOKAN BİR EV

Bölgenin Kendi Bağrında Yetişmiş Üzümlerinden Hazırlanmış Urla Şarabının Enfes Tadının Keyfini Çıkartın

 


 
ÇAM AĞAÇ EVİ TÜM VİLLA ÖZELLİKLERİ

 

-2 Yatak Odası Çift Kişilik Double Yataklar
-Tüm Mobilyalar Ağaçtandır
-Salon 2 Tane Tek Kişilik Kanepe
-Sauna
-Kettle, Buzdolabı, Ocak, Çay Makinesi, Kahve Makinesi, Bulaşık Makinesi
-Çamaşır Makinesi, Duşakabin, Sıcak Su, Günlük Temiz Havlular, Saç Kurutma Makinası
-Masif Ahşap Mobilyalar (Masa, Sandalye, Konsol, Gardrop, Sehpa) 
-Geniş Balkon Alanı 

 

YAKIN LOKASYONLAR

 

Urla Zeytinyağı Müzesi – 8 Km
Urla Merkez – 25 KM
Urla İskele – 30 Km
Çeşme Alaçatı – 25 Km
Çeşme Ilıca – 29 Km
Çeşme Marina – 36Km

 

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

Pan Urla Ağaç Evleri doğanın içerisinde dingin ve keyifli bir butik tatil imkanı sunmaktadır. Dolayısıyla şehirde ki yaşantımızın aksine aşağıda ki hususlara dikkat edilmesi hem konaklayan siz değerli müşterilerimiz için hem de tatiliniz boyunca komşunuz olacak diğer misafirlerimizin rahatı için önemlidir.
-Kuş sesleri ile doğal ve bakir bir alan olan Pan Urla Konaklama Alanımız oldukça sessizdir. Bu nedenle sizinle beraber konaklayan diğer misafirlerimize rahatsızlık vermemek için konuşma sesimize veya müzik sesine dikkat edelim. Gürültü yapmayalım.

-Şehir hayatından farklı olarak doğa içerisinde ki bu evlerimizin bulunduğu alanda böcekler gibi çeşitli uçan veya uçmayan ufak canlılar mevcut olacaktır. Lütfen farklı beklentilere sahip olmayalım.

-Ateş çukuru dışında ateş yakılmamaktadır. Sigara kullanan misafirlerimizin yanan izmaritlerini yere veya kompleks dışında ormana atmamaları gerekliliğine dikkat edilmelidir.

-Plastik veya diğer evsel atıklarımızı kesinlikle doğaya bırakmıyoruz. Pan Urlanın size sunduğu atık alanlarına çöplerimizi bırakıyoruz.

 

PAN URLA KİRALIK AHŞAP EV İLETİŞİM