Pan Urla

Orman fısıltısında, kuş sesleri içinde, bulunduğunuz coğrafyanın bağlarından yetişmiş üzümlerinden elde edilmiş Urla şarabının tadını çıkarın. Urla merkeze ve Alaçatı'ya 25 km mesafede bulunan bu eşsiz mekanda şehirin karmaşasından uzak bir deneyim sizleri beklemektedir. 7 km mesafede bulunan Zeytinler ve Uzunkuyu köyünden istediğiniz ihtiyaçları karşılayabilirsiniz. 3000m2'lik müstakil bahçeye sahip bu alanda sessizliğin sizi nasıl dinlendirdiğini hissedeceksiniz.

Mekân

3000 m2 müstakil bahçesi, Geniş yaşam alanı, çam ağacının dalları altındaki terası ile hayallerinizden çok daha fazlası PanUrla'da.

Misafir erişimi

Tüm villa, teras ve bahçe misafirlerimizin kullanımına dahildir.
Dikkat edilecek diğer şeyler
Bongalov’larımıza ulaşım sadece özel arabalar ile mümkündür. Arabasız konaklamaya elverişli değildir. Ayrıca köyden villalara giden yol stabilze olup dikkate almanızda fayda vardır. Villalarımızda internet mevcut ama bazı gsm operatorların konuşmak da zorluk yaşayabilirsiniz. Bizlerin de kullandığı Türk telekom ile sorun yaşanmadan iletişim kurabilirsiniz. Ateş çukuru dışında ateş yakılamaz. Orman içindeki sessizliği bozacak gürültülü aksiyonlarından kaçınılmalıdır. Villalarımız orman içinde olduğundan dolayı gereken ilaçlama yapılmaktadır. Ama şehir evlerinde görmeye alışık olmadığımız böcek vs görülebilir.