İzmir Ağaç Ev Kiralama

İZMİR AĞAÇ EV KİRALAMA

Pan Urla Ahşap Ev Kiralama İzmir’de Ağaç Ev Kiralama Hizmeti Sunmaktadır. 

Misafirlerinin kaliteli ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşamaları için ağaç evlerinin iç özellikleri detaylıca ve özenle düşünülerek oluşturulmuştur.
Ağaç, ahşap ve doğa severler için farkı bir tatil imkanı sunan Pan Urla Wooden House ağaç evlerinin içinde kullanılan tüm mobilya ürünlerinde doğal masif ahşap malzemeler kullanılmıştır.

Doğayla iç içe olan ahşap bongalov evlerimizin içerisi rahatlatıcı ahşap kokusuna sahipken 3000 m² bahçe alanında da çam ağaçlarının altında çam ağacı kokusu ve muhteşem doğa manzarası sizi karşılar.

Doğal ve tarihi güzellikleriyle ülkemizin incisi konumunda olan Güzel İzmir’in bakir ve eşsiz doğasına sahip Urla’nın Zeytinler Köyü mevkiinde bulunan Pan Urla Ağaç Evleri size dingin, yenileyici bir tatil konsepti sunmaktadır.

 

Pan Urla Kiralık Ağaç Villa Evlerimize Ulaşım Sadece Şahsi Araçlarınız İle Mümkündür

KİRALIK AĞAÇ EVLER VE KONAKLAMA FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

 

TEKLİF AL

 

DOĞANIN İÇİNDE KİRALIK AHŞAP EVLER

Bölgenin Kendi Bağrında Yetişmiş Üzümlerinden Hazırlanmış Urla Şarabının Enfes Tadının Keyfini Çıkartın

 


 
İZMİR AĞAÇ EV KİRALAMASI VEYA İZMİR BUNGALOV KİRALAMASI NASIL YAPILIR?

İZMİR AĞAÇ EV KİRALAMASI YADA BUNGALOV VİLLA KİRALAMASI NASIL YAPILIR?

Pan Urla Ağaç Evleri kiralanabilir ağaç evlerdir. Ağaç Bungalov Evlerimiz konaklayacak olan tüm misafirlerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Kiralık Ağaç Evlerimizde tüm elektronik ürünler (tv, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kettle, kahve ve çay makinası, saç kurutma makinası) kullanıma hazır olarak bulunmaktadır. Urla Kiralık Ahşap Bungalov Evlerimiz 4 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği şekilde tasarlanmış ve donatılmıştır. İzmir’in bu doğa harikası alanında ağaç ev kiralamak veya tüm villa kiralamak için Pan Urla Ağaç Evleri ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Dilediğiniz gün kadar Pan Urla Ağaç Evlerinde konaklayabilir ağaç evlerimizi kiralayabilirsiniz. Urla ve Çeşme’ye oldukça yakın olan kiralık ağaç evlerimiz size alternatif gezi ve eğlence imkanlarını sunmaktadır. Urla Kiralık Ağaç Ev Çeşme Kiralık Ağaç Ev veya İzmir Kiralık Ağaç Ev arıyorsanız Pan Urla Kiralık Ağaç Evleri size en güzel konaklama ve tatil deneyimini sunmaktadır.

Doğa yürüyüşleri, doğa bisiklet sürüşü, müze ziyaretleri veya tarihi antik şehir ziyaretleri yapabileceğiniz, doğa içinde bir alana kurulu olan Pan Urla Ahşap Evleri aynı zamanda bulunduğu lokasyon ile size 15 dk mesafede ister Çeşme ister Urla’da en güzel plajlara gidebilmeniz için imkan sağlamaktadır. İzmir’de Ağaç Ev Kiralayarak muhteşem tatilinize hemen başlayın.

İZMİR AĞAÇ EV KİRALAMA FİYATLARI NEDİR?

İZMİR AĞAÇ EV KİRALAMA FİYATLARI NE KADAR?

Ağaç ev kiralamak için öncelikle bulunduğu lokasyona ve size sunduğu hizmetlere dikkat etmelisiniz. 

Kiralık Ağaç Ev Bungalov mudur?

Bungalov denilince akla ilk olarak tek bir odadan oluşan 25-30 m² civarında bir alana sahip olan daha çok kamping alanlarında kiralanan kulübe tarzında ki evler gelmektedir. Ancak bungalov yelpazesi oldukça geniştir ve ev statüsünde diyebileceğimiz büyüklükte olan ahşap ağaç evlerde bungalov sınıfına girebilmektedir. 

Ancak Pan Urla Wooden House size kamping tarzı bungalovlardan hizmet sunmamaktadır. Pan Urla’da konaklayacağınız kiralık ağaç evler masif ahşaptan üretilmiş villa tipi balkonu ve terası olan 4 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği kiralık ağaç ev bungalovlarıdır.

 

KİRALIK AĞAÇ EV FİYATLARI

KİRALIK AĞAÇ EV FİYATLARI NE KADAR?

Pan Urla Ahşap Evleri konforlu konaklama sağlayan doğanın içinde geniş bahçe kullanımına sahip kiralık ağaç evlerdir. Tüm villanın kiralandığı bu konseptimizde 2 farklı tipte kiralık ağaç ev bulunmaktadır.

Geniş bir terasa sahip olan zeytin evi ve geniş bir balkon kullanım alanına sahip olan çam evi. Her ikisi de kiralanan tüm villa ağaç evleridir. 
Kiralık ağaç evlerimiz İzmir Urla Zeytinler Köyü mevkiinde bulunmaktadır. İzmir kiralık ağaç ev hizmetinde gerek lokasyonu ile gerek sundukları ile Pan Urla Wooden House fark yaratmaktadır.

Kiralık ağaç evlerimizde 4 kişiye kadar konforlu konaklama sağlanmaktadır.
Kiralık ağaç evlerimizde gecelik konaklama fiyatları kişi başı olarak belirlenmektedir.
Tüm villa kiralık ağaç ev tiplerinde Pan Urla Ağaç Bungalov ev kiralama olarak kaliteli ve konforlu bir tatil imkanının yanında makul ve uygun fiyatlar sunmaktadır.

Kiralık Ağaç Ev fiyatları için bize ulaşın...

TEKLİF AL

 

PAN URLA KİRALIK AHŞAP EV İLETİŞİM