Kiralık Ağaç Evlere Nasıl Ulaşırım?

PAN URLA KİRALIK AĞAÇ EVLERE NASIL ULAŞIRIM?

Pan Urla Ağaç Evlerinde kiraladığınız ağaç evinize ulaşım sadece şahsi aracınız ile yapılabilmektedir. İzmir Urla da bulunan kiralık ağaç evlerimiz zeytinler köyüne 6 km mesafede doğa içerisinde bulunmaktadır.

Zeytinler köyünden sonra 6 km’lik toprak yoldan lokasyonumuza ulaşabilirsiniz. Yol tarifi almak için mobil cihazınızdan aşağıda ki lokasyona dokunarak yol tarifi alabilir navigasyon aracılığıyla ulaşabilirsiniz

REZERVASYON

ŞAHSİ ARACINIZ İLE KOLAY ULAŞIM

Pan Urla Bungalov Evlerine ulaşmak çok kolay. Kiralık ağaç ev konseptinin Türkiye'de en iyi temsilcilerinden olan Pan Urla, luxury konsepti ile bungalov kiralama hizmetinde yeni bir deneyim sunuyor. Eşsiz bir doğal alan içine kurulu kiralık ahşap evinize şahsi aracınız ile ulaşım oldukça kolaydır. Urla Zeytinler köyü kavşağına geldiğinizde, aracınızla köy içine girebilirsiniz. Pan Urla Lokasyonuna sadece 6 km mesefade bulunuyorsunuz. Navigasyon sizi doğa içinde kısa bir yolculuktan sonra Pan Urla tesislerinin lokasyonuna hızlıca getirecektir.

 

TRANSFER VE ULAŞIM

Pan Urla Kiralık Bungalov Evlere ulaşmak için transfer hizmetinden faydalanbilirsiniz. Şehir dışından gelecek olan misafirlerimizi İzmir havaalanından karşılayarak aracımızla Pan Urla Tesislerine konforlu bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Bunun dışında toplu ulaşımla da Pan Urla yakınına kolayca ulaşabilirsiniz. İzmir Üçkuyular terminalinden kalkan Eshot otobüsleri ile Urla Zeytinler Köyü kavşağına kadar hızlıca gelebilirsiniz. Aracımızla sizi Zeytinler Köyünden alıp hızlıca kiralık ağaç evinize transfer ediyoruz. Transfer ücretleri konaklama ücretlerine dahil değildir.

NAVİGASYON