Pan Urla Ayrıcalıkları

Pan Urla'nın Eşsiz Ayrıcalıkları ile Tanışın

 

Sevdiklerinizle Beraber Unutulmayacak Yeni Deneyimler İçin Pan Urla Wooden House

Sevdiklerinizle Özel Günler

 

Pan Urla'nın sunduğu kiralık ağaç ev konseptlerinde sevdiklerinizle beraber herkesten uzak özel günlerinizi kutlayın. Doğanın sessizliği içinde sadece siz ve sevdiklerinizin olduğu özel kutlamalar ve günler için Pan Urlanın elit konaklama hizmetinden faydalanın. Çam ve Zeytin ağaçlarının içinde, şehir gürültüsünden uzak doğanın temiz havası içinde sevdiklerinizle keyifli organizasyonlar gerçekleştirin.

Doğa & Havuz

 

Doğa'nın kalbinde müthiş bir havuz keyfi sizi bekliyor. Pan Urla kiralık ağaç ev konseptine özel hazırlanmış yüzme havuzumuz ile doğanın eşsiz güzelliğini daha derinden hissedeceksiniz. Modern hayatın tüm konforunu Urla'nın muhteşem doğasında Pan Urla ile yaşayın.

Leziz Yemek Seçenekleri

 

Pan Urla'da konaklamak leziz bir deneyimdir. İşinde uzman şeflerin hazırladığı enfes yemekler ve harika sunumlar ile ağaç kokan kiralık bungalovunuzun bahçesinde harika akşamlar ve sabahlar yaşayacaksınız. Özenle hazırlanmış menümüzde her damak tadına uygun yemek seçenekleri mevcuttur.

Doğal Yaşam

 

Urla'nın bakir doğasında kurulmuş olan Pan Urla kiralık ağaç evleri, doğa ile iç içe muhteşem bir konaklama deneyimi sunar. Tatil tercihinizi hangi mevsim yaparsanız yapın her anından derin bir keyif duyacağınız Pan Urla kiralık ağaç evlerinde, doğa yürüyüşleri, canlı çeşitliliği, doğa bisiklet sürüşü gibi etkinliklerle ruhunuzu ve bedeninizi zindeleştireceksiniz.